מזרונים במבצע זה משהו שכל אחד רוצה למצוא כאשר הוא רוצה לרכוש מיטה שתיהיה טובה ונוחה. מזרונים בדרך כלל הם החלק היקר במיטה, יותר מהבית עצמו עליו שוכב המזרון. לכן כאשר אנו מוצאים מזרונים במבצע זאת הזדמנות להחליף לשנות ולרכוש משהו חדש שיהיה לנו נוח שישפר את השינה ואת הנוחות בזמן השינה. מזרונים במבצע הם הזדמנות עבורנו לרכוש מוצר שבדרך כלל אינו זול כלל וכלל. מזרונים במבצע יכולים לאפשר לנו לרכוש מיטה חדשה אם לנו או לילדינו, וכך לא נצטרך לעבור קשיים כלכליים יותר מידי, והמחיר או יותר נכון המבצע יקלו עלינו.

ניתן למצוא מזרני קינג קויל במבצע בכל מיני חנויות רהיטים או חנויות המתמחות במיטות ומזרונים, שם נוכל לראות מבצעים לבדוק לגבי מיטה עם מזרון או מזרונים במבצע בנפרד כיוון שיש לנו כבר את ראש המיטה עצמה בבית, תלוי כמובן מה מצבו אם חדש אם נראה טוב, אם שבור וכד'. מזרונים במבצע הם הזדמנות הדדית וטובה לשני הצדדים גם לבעל החנות וגם ללקוח, הלקוח מצידו מרוויח מזרונים במבצע במחיר שלא יכול היה להשיג, ובעל החנות מרוויח מכירות רבות יותר מבדרך כלל. מזרונים במבצע יכולים להיות מכל הסוגים והמינים, מזרונים במבצע למיטה זוגית, מיטת יחיד, מיטה וחצי. באורכים שונים רוחב שונה וכד'.

מזרונים במבצע או מזרונים בכלל הם חלק מאוד חשוב ומאוד משמעותי, השינה שלנו חשובה, כיוון שאיך שנישן בלילה ככה נתעורר בבוקר. אם לא נישן טוב יעבור עלינו יום קשה ולא נעים מלא בעייפות, ואם נישן טוב נהנה ונוכל לקום רעננים, חדורי מוטיבציה עם יותר כוח לעשייה. במיוחד כאשר אנו קמים לעוד יום עבודה, גם אצל ילדים קמים יותר רעננים ונעימים לגן או לבית ספר, יותר מרוכזים ומוכנים לעבור יום גם אם יהיה קשה. מזרונים במבצע יקלו עלינו בתשלום שבדרך כלל כבד בקניית רהיטים ובפרט מזרונים, אנו נוכל לרכוש מזרונים ביותר קלות. כדאי לבדוק במקומות מסוימים אם ישנם מזרונים במבצע לפני שאנו משלמים מחיר מלא, לבדוק איכויות של מזרונים והתאמה לנו ולתנאי ראש המיטה וכד'.